TESZT: Mennyit tudsz a náci párt vezetőjéről, Adolf Hitlerről?

Adolf Hitler neve feltehetően ismerősen cseng számodra, hiszen a 20. századi történelem egyik legmeghatározóbb és legborzalmasabb alakja volt. A háborúban betöltött szerepéről sokat tanulhatsz középiskolában, életének egyéb pontjait viszont sokak számára homály fedi. Ezzel a kvízzel most te is letesztelheted tudásod!

Ha a történelem érettségiben a náci Németországgal kapcsolatos esszét kell írnod, a most következő információk jól jöhetnek. Ha szívesen oldanál még meg történelmi kvízeket, kattints ide vagy ide!

Somogyi Petra

Idén érettségizel? Segítünk!

A SuliLife nem csak a felkészülésben és a stresszkezelésben lesz a segítségedre: a 2021-es érettségi vizsgák után azonnal keresd nálunk a megoldásokat! Az idei magyar, matek és töri érettségi feladatsorokat szaktanárok segítségével oldjuk meg. Kövess minket, hogy cikkeinkből, videóinkból megtudd, hogyan teljesítettél!

A vizsgák napjain pedig minden rólad szól majd: hogy indulj el, mit vigyél magaddal, és azt is megtudhatod, hogyan vélekednek a tanárok és diáktársaid az idei érettségiről.

Ha te is szívesen elmondanád a véleményed, vagy beszámolnál az élményeidről, ne tartsd magadban, írj nekünk az info@sulilife.hu e-mail címre, vagy facebook, tiktok és instagram oldalainkon kommentben és mi megosztjuk gondolataidat az érettségiről.

Kövesd a SuliLife Facebook, Instagram, TikTok és weboldalát, hogy képben legyél a legfrisebb érettségi hírekkel!

SuliLife. Megy ez neked.